Karaköy / İSTANBUL
0.212.237 27 60
erkocmusluk@gmail.com

Hakkımızda

Bizim işimiz üretmek

1993 yılında temeli atılan ER-KOÇ MUSLUK SANAYİİ o dönem Türkiye’nin bu sektördeki üretim merkezi haline gelmiş olan Karaköy Perşembe Pazarı’nda üretimine başlamıştır.

Halen Karaköy Perşembe Pazarı’nda satış yeri bulunan firmamız kuruluşundan günümüze gelene kadarki süreçte ülke sanayimizdeki gerçekleşmiş her türlü zorlukları kaliteye verdiği önem sayesinde kolaylıkla atlatmış ve her geçen yıl kendini geliştirerek sektörün nabzını tutar hale gelmiştir.

Yurtdışında oluşturduğumuz B.E.M. markasını yurt içindeki pazarlara tanıtan firmamız 2010 yılınden beri ürünleribi B.E.M. markası adı altında üretmektedir.

Son yıllarda dünyadaki rekabetin artmasıyla bir mecburiyet haline gelen kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve uygun fiyat talebi firmamızın teknolojiye yatırım yapmasını sağlamıştır.

Özellikle sifon ve sarı fittings üreticilerinin önde gelen kuruluşlarından biri haline gelen ER-KOÇ MUSLUK SANAYİİ halen İstanbul Beykoz’daki tesislerinde imalat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen yıl yatırımlarını ve buna paralel kapasitesini artırmakta, yurtiçi ve yurt dışından gelen talepleri karşılayabilmektedir. Üretime yaptığı yatırımlar sonucunda makine parkurunu en son teknolojilerle donatmış, verdiği eğitimler sayesinde uzman kadroları ve kaliteli üretim için gerekli altyapıyı oluşturmuştur.

Kaliteye verdiği önem sayesinde aranan marka olması, markanın gelişimini hızlandırmakta, buna paralel büyümekte ve istihdamı artırıcı yaptığı hamlelerle ER-KOÇ MUSLUK Arge’ye yapılan yatırımın gerekliliğini göz ardı etmeden tanıtım faaliyetlerini sürdürmekte, pazarlama ekiplerinin yönlendirmesiyle reklam çalışmalarına ağırlık vermektedir. Ayrıca periyodik olarak verilen eğitimler yanında çalışan kadroların sosyal aktivitelere katılmaları sağlanmakta bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarının kaliteye katkısı olduğu bilinciyle hareket edilmektedir.

 

Satış ve Merkez

Arap Camii Mahallesi Hoca Hanım Sk. No:12
Karaköy / İSTANBUL

Tel: 0.212.237 27 60

erkocmusluk@gmail.com